Bestuur

Voor vereniging specifieke vragen kunt u de leden van het bestuur bij voorkeur benaderen via de mailadressen hieronder:

Voorzitter:
Mynt Zijlstra
Louis Kookenweg 8, 5624 KW  Eindhoven
040-2443789 / voorzitter@bowlsclubeindhoven.nl

Secretaris:
Jan Kraker,
Atilla 29 5629 NA  Eindhoven
06-46799927 / secretaris@bowlsclubeindhoven.nl

Penningmeester:
Ad Boogers,
Dennenstraat 14, B3930 Hamont-Achel, België
0032-11643206 / penningmeester@bowlsclubeindhoven.nl

Bestuurslid:
Frans Smulders
Louis Kookenweg 10, 5624 KW  Eindhoven
06-55325735 / bestuurslid@bowlsclubeindhoven.nl

Contact

Als u interesse of vragen heb in het spelen van Bowls, dan kunt u naar de speellocatie komen of een email sturen naar: info@bowlsclubeindhoven.nl.

Wedstrijden en toernooien

Wedstrijdsecretaris:
Ad Visser,
Enzerink 46, 5655 EH Eindhoven
040-2521540/ wedstrijdsecretaris@bowlsclubeindhoven.nl

Website

Webmaster:

Hebt vragen of opmerkingen over onze website, stuur dan een email naar: webmaster@bowlsclubeindhoven.nl

Speellocatie

Elke dinsdag van 12.30 uur tot ca. 16.30 uur zijn wij te vinden op onze speellocatie:

Aan De Meet
Amazonenlaan 4
5631 KW Eindhoven
Tel: 040-2813776